ASPI-0705-270K-T
Kordarv: 1000.0
Minimum quantity: 1000.0
Tootekood: ASPI-0705-270K-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0705-270K-T
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Test frequency
  • Max resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ASPI-0705-270K-T
Mounting SMD
Resistance 120mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±10%
Height 5mm
Operating current 1.3A
Inductance 27µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 2.52MHz
Max resistance 120mΩ