Tootekood: ASPI-0804T-102M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-0804T-102M-T
  • Test frequency
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Resistance
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Height 5.5mm
Operating current 300mA
Inductance 1mH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz