Tootekood: ASPI-1306S-331M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-1306S-331M-T
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
Mounting SMD
Resistance 780mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 860mA
Inductance 330µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 1.1MHz
Saturation current 1.1A
Test frequency 100kHz