Tootekood: ASPI-1306S-470M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-1306S-470M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 97mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.4A
Inductance 47µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 4MHz
Saturation current 4A
Test frequency 100kHz