Tootekood: ASPI-1367-6R8M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-1367-6R8M-T
  • Tolerance
  • Height
  • Type of inductor
  • Saturation current
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 6.7mm
Operating current 11.5A
Inductance 6.8µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Saturation current 16.5A