ASPI-2010HC-1R0M-T
Kordarv: 2000.0
Minimum quantity: 2000.0
Tootekood: ASPI-2010HC-1R0M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-2010HC-1R0M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele ASPI-2010HC-1R0M-T
Mounting SMD
Resistance 90mΩ
Case - inch 806
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.1A
Inductance 1µH
Case - mm 2016
Type of inductor wire
Resonant frequency 70MHz
Saturation current 3.35A
Test frequency 1MHz
Max resistance 90mΩ