Tootekood: ASPI-2012-6R8M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-2012-6R8M-T
  • Mounting
  • Case - inch
  • Inductance
  • Core material
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Case - inch 2012
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 640mA
Inductance 6.8µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 1MHz