Tootekood: ASPI-2410-1R5M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-2410-1R5M-T2
  • Mounting
  • Resistance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
Mounting SMD
Resistance 110mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.55A
Inductance 1.5µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 60MHz
Saturation current 1.7A
Test frequency 100kHz