Tootekood: ASPI-2510-3R3M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-2510-3R3M-T2
  • Mounting
  • Case - inch
  • Inductance
  • Case - mm
  • Core material
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Case - inch 1008
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 1A
Inductance 3.3µH
Case - mm 2520
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz