Tootekood: ASPI-2512-2R2M-T2
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-2512-2R2M-T2
  • Mounting
  • Resistance
  • Inductance
  • Core material
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 129mΩ
Operating temperature -25...120°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.3A
Inductance 2.2µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz