Tootekood: ASPI-4020S-3R3M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-4020S-3R3M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 70mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.2A
Inductance 3.3µH
Case - mm 4040
Type of inductor wire
Resonant frequency 44MHz
Test frequency 100kHz