Tootekood: ASPI-4030S-150M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-4030S-150M-T
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Resistance 190mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 4mm
Operating current 1.11A
Inductance 15µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 16MHz
Saturation current 1.65A
Test frequency 100kHz
Max resistance 190mΩ