Tootekood: ASPI-4030S-4R7M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-4030S-4R7M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Mounting SMD
Resistance 60mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.9A
Inductance 4.7µH
Case - mm 4040
Type of inductor wire
Resonant frequency 31MHz
Saturation current 2.9A
Test frequency 100kHz