Tootekood: ASPI-6045S-121M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-6045S-121M-T
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Inductance
  • Core material
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 4.5mm
Inductance 120µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 4.2MHz
Test frequency 100kHz