Tootekood: ASPI-6045S-2R7N-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-6045S-2R7N-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
  • Max resistance
Mounting SMD
Resistance 15mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±30%
Height 4.5mm
Operating current 4.3A
Inductance 2.7µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Resonant frequency 38MHz
Test frequency 100kHz
Max resistance 15mΩ