Tootekood: ASPI-6045S-560M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-6045S-560M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Height
  • Operating current
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
Mounting SMD
Resistance 221mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 4.5mm
Operating current 1.1A
Inductance 56µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Saturation current 1.3A
Test frequency 100kHz