Tootekood: ASPI-7318-1R0M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-7318-1R0M-T
  • Type of inductor
  • Saturation current
Mounting SMD
Resistance 10mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 11A
Inductance 1µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Saturation current 17A