Tootekood: ASPI-8040S-390M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPI-8040S-390M-T
  • Type of inductor
  • Test frequency
Mounting SMD
Resistance 107mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 4.2mm
Operating current 1.7A
Inductance 39µH
Core material ferrite
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz