Tootekood: ASPIAIG-F1040-1R2M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-F1040-1R2M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 3.8mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 3.8mm
Operating current 17A
Inductance 1.2µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Saturation current 33A
Test frequency 100kHz