Tootekood: ASPIAIG-H6530-100M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-H6530-100M-T
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 3.2mm
Operating current 4.2A
Inductance 10µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Resonant frequency 12MHz
Test frequency 100kHz