Tootekood: ASPIAIG-H6530-3R3M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-H6530-3R3M-T
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Saturation current
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 3.2mm
Operating current 7A
Inductance 3.3µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Resonant frequency 23MHz
Saturation current 6.6A
Test frequency 100kHz