Tootekood: ASPIAIG-H8540-100M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-H8540-100M-T
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Height 4mm
Operating current 3.5A
Inductance 10µH
Conform to the norm AEC-Q200
Type of inductor wire
Resonant frequency 12MHz
Saturation current 8A
Test frequency 100kHz