Tootekood: ASPIAIG-S4035-1R5M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-S4035-1R5M-T
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
Mounting SMD
Resistance 30mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.1A
Inductance 1.5µH
Case - mm 4040
Type of inductor wire
Resonant frequency 60MHz
Test frequency 100kHz