Tootekood: ASPIAIG-S8050-220M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-S8050-220M-T
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.5A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 9MHz
Saturation current 3.5A
Test frequency 100kHz