Tootekood: ASPIAIG-S8050-3R3M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-S8050-3R3M-T
  • Mounting
  • Resistance
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 20mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 9A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 24MHz
Saturation current 9A
Test frequency 100kHz