Tootekood: ASPIAIG-S8050-470M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-S8050-470M-T
  • Mounting
  • Resistance
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 173mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.4A
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 2.4A
Test frequency 100kHz