Tootekood: ASPIAIG-S8050-4R7M-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ASPIAIG-S8050-4R7M-T
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
Mounting SMD
Resistance 23mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.5A
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 23MHz
Saturation current 7.5A
Test frequency 100kHz