Relay: solid state; Ucntrl: 80÷280VAC; 2A; 3÷60VDC; DIN; 87x14x51mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASR-M02AD-1
Tootja: ANLY ELECTRONICS
Tootja tootekood: ASR-M02AD-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 80÷280VAC; 2A; 3÷60VDC; DIN; 87x14x51mm
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 2A |
| IP rating | IP00 |
| Body dimensions | 87x14x51mm |
| Switched voltage | 3...60V DC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |