Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 4A; 3÷60VDC; DIN; Series: ASR-M
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ASR-M04DD-1
Tootja: ANLY ELECTRONICS
Tootja tootekood: ASR-M04DD-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 4A; 3÷60VDC; DIN; Series: ASR-M
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 4A |
| IP rating | IP00 |
| Body dimensions | 87x14x51mm |
| Switched voltage | 3...60V DC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |