Tootekood: B25667C2457A175
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B25667C2457A175
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Leads
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Alias
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitor application
  • Reactive power
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; one phase; Q@50Hz: 7.5kVAR; 230VAC; 33A
Mounting M12 screw
Operating voltage 230V AC
Leads screw terminals
Operating current 33A
Body dimensions Ø116x164mm
Diameter 116mm
Capacitance 457µF