Tootekood: B25667C3207A175
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B25667C3207A175
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Leads
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Alias
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Capacitor application
  • Reactive power
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; one phase; Q@50Hz: 10.4kVAR; 400VAC; 26A
Mounting M12 screw
Operating voltage 400V AC
Leads screw terminals
Operating current 26A
Body dimensions Ø116x164mm
Diameter 116mm
Capacitance 207µF