Tootekood: B32529C0105J189
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B32529C0105J189
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polyester; 1uF; 40VAC; 63VDC; Pitch: 5mm; ±5%; -55÷125°C
Mounting THT
Operating voltage 40V AC, 63V DC
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Terminal pitch 5mm
Body dimensions 7.3x9.5x4.5mm
Capacitance 1µF