Tootekood: B32923C3225M
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B32923C3225M
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Body dimensions
  • Max. operating voltage
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Lead length
  • Climate class
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X2; 2.2uF; 22.5mm; ±20%; Mounting: THT
Mounting THT
Operating voltage 630V DC
Tolerance ±20%
Terminal pitch 22.5mm
Body dimensions 26.5x29.5x14.5mm
Max. operating voltage 305V AC
Capacitance 2.2µF
Kind of capacitor X2
Type of capacitor polypropylene
Lead length 6mm