Tootekood: B72205S0110K101
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72205S0110K101
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Terminal pitch
  • Height
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Leads dimensions
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 11VAC; 14VDC; 18V; 100A; 300mJ
Mounting THT
Operating temperature -40...105°C
Terminal pitch 5mm
Height 7mm, 3.3mm
Max. operating voltage 11V AC, 14V DC
Diameter 7mm
Leads dimensions Ø0.6x30mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 18V
Energy 2 ms 300mJ
Varistor max current 8/20µs 100A