Tootekood: B72210S0110K101
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72210S0110K101
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Terminal pitch
  • Height
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Diameter
  • Leads dimensions
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 11VAC; 14VDC; 18V; 500A; 1.7J; -40÷105°C
Mounting THT
Operating temperature -40...105°C
Terminal pitch 7.5mm
Height 12.5mm, 4mm
Max. operating voltage 11V AC, 14V DC
Diameter 12.5mm, 12mm
Leads dimensions Ø0.8x25mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 18V
Energy 2 ms 1.7J
Varistor max current 8/20µs 500A