Tootekood: B72210S0321K101
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72210S0321K101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 320VAC; 420VDC; 510V; 2500A; 50J
Mounting THT
Operating temperature -40...105°C
Terminal pitch 7.5mm
Height 5.4mm, 12.5mm
Max. operating voltage 320V AC, 420V DC
Diameter 12mm, 12.5mm
Leads dimensions Ø0.8x25mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 510V