Tootekood: B72214S0251K101
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72214S0251K101
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Leads dimensions
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; 4500A; 65J
Mounting THT
Operating temperature -40...105°C
Terminal pitch 7.5mm
Height 16.5mm
Max. operating voltage 250V AC, 320V DC
Diameter 16.5mm
Leads dimensions Ø0.8x30mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 390V