Tootekood: B72220S0251K101
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72220S0251K101
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Diameter
  • Leads dimensions
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; 8000A; 140J
Mounting THT
Operating temperature -40...105°C
Terminal pitch 10mm
Height 5.3mm
Max. operating voltage 250V AC, 320V DC
Diameter 22.5mm, 21.5mm
Leads dimensions Ø1x30mm
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 390V