Tootekood: B72510T0140K062
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72510T0140K062
  • Mounting
  • Power
  • Case - inch
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Energy 2 ms
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; SMD; 0805; 14VAC; 18VDC; 0.3J; 120A; 5mW
Mounting SMD
Power 5mW
Case - inch 805
Max. operating voltage 14V AC, 18V DC
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 22V
Energy 2 ms 300mJ
Varistor max current 8/20µs 120A