Tootekood: B72520T0250K062
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72520T0250K062
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; SMD; 1206; 25VAC; 31VDC; 1J; 200A; 8mW
Mounting SMD
Power 8mW
Case - inch 1206
Max. operating voltage 25V AC, 31V DC
Type of varistor metal-oxide, ceramics
Varistor voltage 39V
Energy 2 ms 1J
Varistor max current 8/20µs 200A