Tootekood: B72530T0400K062
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72530T0400K062
  • Max. operating voltage
  • Capacitance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; SMD; 1210; 40VAC; 56VDC; 2.3J; 250A; 10mW
Mounting SMD
Power 10mW
Case - inch 1210
Max. operating voltage 40V AC, 56V DC
Capacitance 500pF
Type of varistor metal-oxide, ceramics
Varistor voltage 68V
Energy 2 ms 2.3J
Varistor max current 8/20µs 250A