Tootekood: B72650M0301K072
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B72650M0301K072
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: metal-oxide; SMD; 3225; 300VAC; 385VDC; 9.6J; 400A; 100W
Mounting SMD
Power 100mW
Case - inch 3220
Max. operating voltage 300V AC, 385V DC
Type of varistor metal-oxide
Varistor voltage 470V
Energy 2 ms 9.6J
Varistor max current 8/20µs 400A