High Frequency Inductor, 10 µH, 680 mA, 0.49 ohm, ± 10%, 35 MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
B78108S1103K000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B78108S1103K000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 10 µH, 680 mA, 0.49 ohm, ± 10%, 35 MHz
| Mounting | THT |
| Resistance | 490mΩ |
| Tolerance | ±10% |
| Height | 9.2mm |
| Operating current | 680mA |
| Diameter | 4mm |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 35MHz |
| Q factor | 70 |