High Frequency Inductor, 100 µH, 370 mA, 1.7 ohm, ± 5%, 5 MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B78108S1104J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B78108S1104J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 100 µH, 370 mA, 1.7 ohm, ± 5%, 5 MHz
| Mounting | THT |
| Resistance | 1.7Ω |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 9.2mm |
| Operating current | 370mA |
| Diameter | 4mm |
| Inductance | 100µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 5MHz |
| Q factor | 70 |