High Frequency Inductor, RF Choke, B78108S BC Series, 220 µH, 250 mA, 3.3 ohm, ± 5%, 3.7 MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B78108S1224J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B78108S1224J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, RF Choke, B78108S BC Series, 220 µH, 250 mA, 3.3 ohm, ± 5%, 3.7 MHz
| Mounting | THT |
| Resistance | 3.3Ω |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 9.2mm |
| Operating current | 250mA |
| Diameter | 4mm |
| Inductance | 220µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 3.7MHz |
| Q factor | 70 |