Inductor: ferrite; THT; 2200uH; 80mA; 34.7Ω; Ø4x9.2mm; ±5%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B78108S1225J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B78108S1225J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; THT; 2200uH; 80mA; 34.7Ω; Ø4x9.2mm; ±5%
| Mounting | THT |
| Resistance | 34.7Ω |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 9.2mm |
| Operating current | 80mA |
| Diameter | 4mm |
| Inductance | 2.2mH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 1.1MHz |
| Q factor | 40 |