Inductor: ferrite; THT; 330uH; 190mA; 6.4Ω; Ø4x9.2mm; ±5%; 2.7MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B78108S1334J000
Tootja: TDK
Tootja tootekood: B78108S1334J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; THT; 330uH; 190mA; 6.4Ω; Ø4x9.2mm; ±5%; 2.7MHz
| Mounting | THT |
| Resistance | 6.4Ω |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 9.2mm |
| Operating current | 190mA |
| Diameter | 4mm |
| Inductance | 330µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 2.7MHz |
| Q factor | 70 |