High Frequency Inductor, 470 µH, 170 mA, 7.9 ohm, ± 5%, 2.2 MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B78108S1474J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B78108S1474J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 470 µH, 170 mA, 7.9 ohm, ± 5%, 2.2 MHz
| Mounting | THT |
| Resistance | 7.9Ω |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 9.2mm |
| Operating current | 170mA |
| Diameter | 4mm |
| Inductance | 470µH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 2.2MHz |
| Q factor | 70 |