Inductor: ferrite; THT; 4700uH; 55mA; 78Ω; Ø4x9.2mm; ±5%
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
B78108S1475J000
Tootja: EPCOS
Tootja tootekood: B78108S1475J000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; THT; 4700uH; 55mA; 78Ω; Ø4x9.2mm; ±5%
| Mounting | THT |
| Resistance | 78Ω |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 9.2mm |
| Operating current | 55mA |
| Diameter | 4mm |
| Inductance | 4.7mH |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 700kHz |
| Q factor | 35 |