Signaller: sound; buzzer; 12÷24VDC; B7VA; IP65; black; panel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
B7VA-8KD-E
Tootja: AUTONICS
Tootja tootekood: B7VA-8KD-E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; buzzer; 12÷24VDC; B7VA; IP65; black; panel
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | black |
| Mounting hole diameter | Ø72mm |
| Additional functions | microSD card slot |
| Signalling method | buzzer |
| Type of signaller | sound |